Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Historia Firmy

Jako marka jesteśmy nowi… ale stoją za nami lata doświadczeń naszych pracowników

Pharmabest to młoda marka na rynku… stoją jednak za nami długie lata doświadczenia zawodowego naszych pracowników. Pharmabest Sp. z o.o. rozpoczęła działalność operacyjną w 2013 roku. Już w pierwszym jej roku nawiązaliśmy współpracę z właścicielem międzynarodowej marki Vivomixx®. Ten poliprobiotyk, o największej różnorodności i koncentracji dobroczynnych, żywych kultur bakterii 8 szczepów, o skuteczności potwierdzonej klinicznie, znalazł w Państwa oczach uznanie.

 

Dziękujemy!

 

W kolejnych latach działalności planujemy wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, stosowane we wspomaganiu leczenia pacjentów trafiających do lekarzy specjalistów: gastroenterologii, pediatrii, onkologii, pulmonologii i geriatrii.

Pharmabest – rozwiązania terapeutyczne oparte o dowody naukowe.