Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Czym się Zajmujemy

Czym się zajmujemy

Przedmiotem działalności spółki Pharmabest jest dystrybucja wysokiej jakości specjalistycznych produktów żywnościowych oraz wyrobów medycznych. Nasze marki wybieramy i rozwijamy na rynku farmaceutycznym kierując się EBM, czyli medycyną, opartą na dowodach naukowych. Poszukujemy, rozwijamy i wdrażamy nowe marki dla polskich pacjentów, które nie były dotąd dostępne. Pomagają one przygotować się na trud leczenia oraz lepiej tolerować działania niepożądane, stosowanych rutynowo terapii medycznych. Wybieramy producentów wykorzystujących wyłącznie europejskie i amerykańskie zaplecze produkcyjne firm, które dbają o jakość oraz działają według filozofii podobnej do naszej: „Jesteśmy dla Naszych Klientów oraz dzięki Nim”.

Pharmabest – rozwiązania terapeutyczne oparte o dowody naukowe.