Dzień dobry,

W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.

Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.

RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.

Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Praca

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko reprezentant medyczny.

Region: Cała Polska

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku wymagać będzie wdrażania strategii firmy oraz realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych w oparciu o:

  • znajomość funkcjonowania środowiska medycznego
  • umiejętną ocenę potencjału wybranych klientów medycznych i kierowanie do nich promocji produktów firmy opartej o wiedzę merytoryczną i uznane dane medyczne
  • planowanie i raportowanie przebiegu wizyt medycznych i działań promocyjnych
  • współpracę z aptekami
  • organizowane szkolenia i warsztaty z zakresu wiedzy o produktach firmy
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach

Wymagania

  • ukończone studia wyższe (mile widziane kierunki medyczne lub pokrewne np. biotechnologia, AWF, dietetyka)
  • otwartość w nawiązywaniu i budowaniu długofalowej relacji z klientami
  • otwarta komunikacja, dobra umiejętność słuchania
  • asertywność
  • podstawowe umiejętności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy z klientem aptecznym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • personalny program premiowy
  • pakiet opieki medycznej oraz ubezpieczenie na życie
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • udział w szkoleniach z zakresu negocjacji i umiejętności sprzedażowych (poziom 1 i 2),
  • doskonalenie wiedzy merytorycznej
  • regularny coaching twardych i miękkich umiejętności zawodowych z bieżącą korektą funkcjonowania i realizacji celów

O Pharmabest

Pharmabest – rozwiązania terapeutyczne oparte o dowody naukowe.