Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Laktoferyna

Inteligentne białko którego właściwości kształtowała natura

Laktoferyna to białko serwatkowe, endogenne (samodzielnie syntezowane przez organizm), transferryna (białko regulujące stężenie jonów żelaza w osoczu krwi i transportujące je do niektórych tkanek1), glikoproteina (białko zawierające oligosacharydy o łańcuchu prostym lub rozgałęzionym).

 

Laktoferyna występuje naturalnie w organizmie człowieka. Jest wytwarzana w błonach śluzowych i uwalniana do wydzielin wewnątrz- i zewnątrzustrojowych. W największych ilościach jest obecna w: siarze (7-15 mg/ml), mleku następującym po siarze (1,5-5 mg/ml), łzach, wydzielinie śluzówki nosa, oskrzeli i dróg rodnych. W mniejszych w: przewodzie pokarmowym, skórze, żółci, płynie mózgowo-rdzeniowym, stawowym, owodniowym, pocie, moczu i kale.