Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Laktea Mama

Suplement diety w kapsułkach

Laktea Mama to suplement diety, który zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus fermentum (CECT5716) LC40®. Jest to szczep wyizolowany z mleka zdrowych matek karmiących i posiada zdolność kolonizacji kobiecego gruczołu mlekowego. Przeznaczony jest do suplementacji diety kobiet karmiących piersią i promowania naturalnej laktacji. Laktea Mama występuje w postaci kapsułek. Kapsułka zawiera 3 miliardy jednostek tworzących kolonie (3 x 109 jtk.) szczepu Lactobacillus fermentum (CECT5716) LC40®. Właściwości szczepu zostały potwierdzone w badaniach naukowych.

21 kapsułek

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka, w trakcie lub pomiędzy posiłkami.
Rekomendowany czas stosowania: 21 dni.

 

Składniki: maltodekstryna, liofilizowane bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus fermentum CECT5716 (Hereditum LC40®), substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zawartość bakterii kwasu mlekowego 1 kapsułka
Lactobacillus fermentum (CECT5716) LC40® 3 miliardy (3 x 10jtk.)

jtk. – jednostki tworzące kolonie

Sposób użycia: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt).

 

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią.

 

Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bez laktozy, odpowiedni dla wegetarian.

Licencja dystrybucji szczepu Lactobacillus fermentum (CECT5716) LC40® udzielona przez Biosearch S.A.

W opakowaniach Laktea Mama zastosowano innowacyjną technologię Activ-Vial™ z dodatkową warstwą osuszającą. ActivVial™ chroni zawartość opakowania przed dostępem wilgoci. Produkty zabezpieczone technologią Activ-Vial™ przechowuje się poza lodówką, bez negatywnego wpływu na stabilność zawartości w temperaturze do 25°C. Dzięki temu dobroczynne bakterie
Lactobacillus fermentum (CECT5716) LC40® pozostają aktywne

BEZ GLUTENU
BEZ LAKTOZY
DLA WEGETARIAN
BEZ GMO