Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Laktoferyna to białko serwatkowe, naturalnie występujące w płynach ustrojowych organizmu. Wytwarzana jest przez komórki błon śluzowych oraz komórki układu odpornościowego – neutrofile.

Laktoferyna Krople

Suplement diety w postaci zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach

Zawiera 100 mg mikronizowanej laktoferyny z mleka krowiego w 12 kroplach. Do stosowania od pierwszych dni życia noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt i małych dzieci.

7 ml

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: niemowlęta i dzieci do 3 r.ż.: 12 kropli zawiesiny. Starsze dzieci powyżej 3. roku życia: 24 krople zawiesiny.

Rekomendowany okres suplementacji: 3 miesiące.

Składniki: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), laktoferyna z mleka krowiego.

 

Składnik aktywny

 

  w 12 kroplach w 24 kroplach
Laktoferyna 100 mg 200  mg

Sposób przygotowania i użycia: przed każdym użyciem należy dokładnie wymieszać zawartość, wstrząsając energicznie butelką przez ok. 30 sekund w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny. Odmierzyć zalecaną liczbę kropli za pomocą kroplomierza. Zawiesina pozostaje jednorodna i gotowa do zastosowania przez kilka minut. Jeśli w tym czasie krople nie zostaną podane, należy je ponownie wymieszać. Po odmierzeniu zalecanej porcji krople można spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letniej wodzie lub innym letnim płynie. Nie łączyć z gorącymi lub gazowanymi płynami. Po zastosowaniu produktu opakowanie należy szczelnie zamknąć.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy.