Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Laktoferyna to białko serwatkowe, naturalnie występujące w płynach ustrojowych organizmu. Wytwarzana jest przez komórki błon śluzowych oraz komórki układu odpornościowego – neutrofile.

Laktoferyna Kapsułki

Suplement diety w postaci kapsułek

Zawiera 100 mg laktoferyny z mleka krowiego w jednej kapsułce.

 

15 kapsułek

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: dzieci powyżej 3 r.ż.: 1 kapsułka; dorośli: 2-4 kapsułki.

Rekomendowany okres suplementacji: 3 miesiące. 

Składniki: maltodekstryna, laktoferyna z mleka krowiego, hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, tlenek cynku.

 

Składniki w 1 kapsułce w 2 kapsułkach w 3 kapsułkach w 4 kapsułkach
Laktoferyna 100 mg 200 mg 300 mg 400 mg

Sposób przygotowania i użycia: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt). Kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartości kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy.