Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Laktoferyna to białko serwatkowe, naturalnie występujące w płynach ustrojowych organizmu. Wytwarzana jest przez komórki błon śluzowych oraz komórki układu odpornościowego – neutrofile.

Colostrum bovinum to siara bydlęca tzw. pierwsze mleko. Jest bogatym źródłem przeciwciał IgG.

Laktoferyna IgG

Suplement diety w tabletkach do ssania

Colostrum bovinum + laktoferyna + witamina D3. Zawiera substancję słodzącą.

 

15 tabletek do ssania po 0,7 g

Masa netto: 10,5 g

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: dzieci powyżej 3 r.ż.: 1-2 tabletki; dorośli: 2-3 tabletki

Składniki: substancja wypełniająca: izomalt; colostrum bovinum – siara bydlęca (kolostrum z mleka krowiego, w tym 30% immunoglobuliny typu G); laktoferyna z mleka krowiego; aromaty; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; dwutlenek krzemu; substancja słodząca: sukraloza; cholekalcyferol (witamina D3).

 

Składniki aktywne w 1 tabletce w 2 tabletkach w 3 tabletkach
Colostrum bovinum,w tym immunoglobuliny typu G – IgG  

250 mg

75 mg

 

500 mg

150 mg

 

750 mg

225 mg

Laktoferyna 100 mg 200 mg 300 mg
Witamina D3 1,5 μg / 60 IU(30% RWS*) 3,0 μg / 120 IU(60% RWS*) 4,5 μg / 180 IU(90% RWS*)

 

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia; IU – jednostki międzynarodowe

Sposób użycia: dzieci powyżej 3 r.ż. i dorośli: tabletkę należy ssać jak najdłużej, aż do całkowitego rozpuszczenia w ustach.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią.

Ważne informacje: suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Produkt bezglutenowy.