Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Ekonomika stosowania

Laktoferyna Pharmabest to dobry wybór

Opakowanie Laktoferyny firmy Pharmabest to 15 saszetek w jednym opakowaniu. Każda saszetka zawiera 100 mg laktoferyny z mleka krowiego (bLF).

Zalecana dzienna porcja do spożycia:

Niemowlęta i dzieci: 1 saszetka. Dorośli: 2 saszetki.

Produkt przeznaczony do stosowania od pierwszych dni życia.
Długość stosowanej suplementacji to najczęściej 3-6 miesięcy, o ile lekarz nie zdecyduje inaczej.

Pharmabest – tylko probiotyki i preparaty najwyższej jakości