Dzień dobry,



W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.



Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Stosowanie

Vivomixx® występuje w 3 postaciach farmaceutycznych (saszetki, kapsułki, krople) aby zapewnić łatwość stosowania w zależności od wieku i potrzeb pacjentów.

  • 1 saszetka zawiera 450 miliardów liofilizowanych żywych bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii
  • 1 kapsułka zawiera 112 miliarda liofilizowanych żywych bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii
  • 10 ml kropli zawiera 5 miliardów liofilizowanych żywych bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii

Dowiedz się jak użytkować Vivomixx krople

Zapraszamy do obejrzenia poniższej krótkiej prezentacji, na której przedstawiamy jak otworzyć krople dla dzieci Vivomixx.