Vivomixx® refundowany w UK

Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Refundacja Vivomixx® w UK dla pacjentów ze zbiornikiem jelitowym.

Refundacja Vivomixx w Wielkiej Brytanii dla pacjentów ze zbiornikiem jelitowym. Polubcie i walczcie z nami o refundacje probiotyku w Polsce.

Krótkie streszczenie publikacji:

W dniu 17.06 Gastropharm – dystrybutor preparatu Vivomixx na terenie UK. podało do wiadomości publicznej, iż Ministersto Zdrowia Wielkiej Brytanii dołączyło preparat Vivomixx® do listy leków refundowanych dla pacjentów ze zbiornikiem jelitowym. Zapraszamy do zapoznania się z całym ogłoszeniem:

http://www.prnewswire.co.uk/news-releases/national-health-service-to-provide-prescription-reimbursement-for-vivomixx-583370401.html