Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Vivomixx® Krople 2×5 ml lub 1×5 ml

Suplement diety w postaci proszku do sporządzenia zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach

Informacje ogólne: proszek umieszczony w nakrętce zawiera liofilizat żywych kultur bakterii probiotycznych – De Simone Formulation. Proszek uwolniony do buteleczki z olejem tworzy zawiesinę, gotową do użycia. Przeznaczony do suplementacji diety noworodków, niemowląt i małych dzieci, w okresie niedostatecznej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego. 10 kropli zawiera 5 miliardów jednostek tworzących kolonie (jtk.).

Buteleczka 5 ml z nakrętką z proszkiem 500 mg występuje w dwóch wariantach:

2×5 ml

oraz

1×5 ml.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: niemowlęta i dzieci: 10-20 kropli.

Składniki: Trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy – MCT), maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus DSM24731® / NCIMB 30438, Bifidobacterium breve DSM24732® / NCIMB 30441, Bifidobacterium longum DSM24736® / NCIMB 30435*, Bifidobacterium infantis DSM24737® / NCIMB 30436*, Lactobacillus acidophilus DSM24735® / NCIMB 30442, Lactobacillus plantarum DSM24730® / NCIMB 30437, Lactobacillus paracasei DSM24733® / NCIMB 30439, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus DSM24734® / NCIMB 30440**

*przeklasyfikowano jako B. lactis;
** przeklasyfikowano jako L. helveticus;

Składniki

 

w 10 kroplach w 20 kroplach
Liofilizowane żywe kultury bakterii 5 x 109 jtk. 10 x 109 jtk.

Sposób przygotowania i sposób użycia: aby przygotować zawiesinę przed pierwszym użyciem należy nałożyć pierścień otwierający na nakrętkę (1); przekręcić ją do oporu zgodnie z ruchem wskazówek zegara (2); postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju (3); odkręcić nakrętkę i sprawdzić czy proszek w całości trafił do buteleczki (4); zastąpić nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania, wstrząsnąć kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny (5). Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Przed każdym użyciem produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną liczbę kropli. Po zastosowaniu należy dokładnie wytrzeć i osuszyć kroplomierz, następnie zabezpieczyć go przy użyciu załączonego korka.

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8oC, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. Produkt zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. Nie należy narażać produktu na bezpośrednie działanie źródeł ciepła. Zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Ważne informacje: suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Wyprodukowano w UE.

Instrukcja masażu antykolkowego