Dzień dobry,



W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.



Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

LoGGic30® Kapsułki

Suplement diety w postaci kapsułek 

Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 3 x 109 jtk. LYOBAC 3 mld 

Informacje ogólne: LoGGic30® jest suplementem diety w postaci kapsułek. Przeznaczony do suplementacji diety dzieci powyżej 3 lat i dorosłych. Kapsułka zawiera 3 miliardy (3 x 109) jednostek tworzących kolonie (jtk.) szczepu Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

 

30 kapsułek

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki.

Składniki: maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza, liofilizowane bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, substancja przeciwzbrylająca – mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.

 

Zawartość bakterii kwasu mlekowego w 1 kapsułce
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 3 miliardy (3 x 109 jtk.)

Sposób przygotowania i użycia: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt). Kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartości kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych.

 

Produkt zawiera żywe kultury bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.

Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Wyprodukowano w UE.