Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

LoGGic+® krople – Technologia Microbac

Co wyróżnia nasze krople LoGGic+® zawierające Lactobasillus Rhamnosus GG?

Techonologia Microbac czyli Mikroenkapsulacja to innowacyjna metoda przedłużania życia dobroczynnych bakterii.

 

Mikroenkapsulacja to innowacyjna i unikatowa technologia stosowana przy hodowli bakterii probiotycznych.  Mikroenkapsulacja zwiększa bezpieczeństwo produktu poprzez poprawę jego stabilności oraz zapewnienie dłuższego terminu przydatności do spożycia. Kolonizacja jelita przez mikroenkapsulowane bakterie probiotyczne przynosi większe efekty niż w przypadku stosowania tradycyjnych niepowlekanych komórek bakterii.

 

Aby probiotyki były opłacalne, skuteczne i przyniosły maksymalne korzyści zdrowotne powinny przetrwać podczas procesu przetwarzania oraz przechowywania w tzw. żywności funkcjonalnej oraz suplementach diety, aż do momentu konsumpcji. Ponadto muszą być zdolne do „przedostania” się przez przewód pokarmowy a później do namnożenia się w jelitach i wytwarzania aktywnych metabolitów.

 

Jak wynika z badań tylko ok. 20% tradycyjnych niepowlekanych komórek bakteryjnych jest w stanie pokonać odcinek żołądka lub dwunastnicy.

 

Pacjenci, którzy suplementują probiotyki, mogą poprawić skuteczność transferu bakterii do uszkodzonego odcinka, poprzez spożywanie probiotyków chronionych mikroenkapsulacją.

 

Zalety mikrokapsułek probiotyków w produkcie końcowym to:

  • skuteczna kolonizacja z mniejszą liczbą komórek probiotycznych (liczba pięciokrotnie niższa)
  • wydłużony okres przechowywania produktu gotowego
  • zastosowanie w wielu postaciach dawkowania (kapsułki, krople, żel)