Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

LoGGic+® Krople

Suplement diety w postaci zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach.

Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) – MICROBAC

Informacje ogólne: LoGGic+® zawiera wyselekcjonowany szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Bakterie w kroplach są chronione innowacyjną i opatentowaną technologią MICROBAC, zwiększającą wytrzymałość bakterii na procesy technologiczne i środowisko zewnętrzne, dzięki czemu skuteczność kolonizacji w jelitach jest bardzo dobra. Przeznaczony do suplementacji diety niemowląt i dzieci.

7 ml

Zalecana porcja spożycia w ciągu dnia: 10-20 kropli.

Składniki: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), liofilizowane kultury bakterii kwasu mlekowego MICROBAC.

Sposób przygotowania i użycia: przed każdym użyciem produkt należy wstrząsnąć do całkowitego wymieszania się składników, aby uzyskać jednorodną zawiesinę. Krople można spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Przechowywać w temperaturze 5-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, spożyć w ciągu 30 dni.

Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Wyprodukowano w UE.