Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Gdzie Kupić

DOZ.pl

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że nasze produkty są dostępne w ogólnopolskim internetowym systemie zamówień leków: DOZ.pl
Aby dokonać zamówienia, zapraszamy do wykonania poniższych kroków:
1. Kliknij na link: DOZ.pl
2. Zarejestruj się na portalu.
3. Zamów produkt z gwarancją, że jest on odpowiednio przechowywany i zostanie dostarczony według ścisłych dla niego standardów.
4. Zapłać i odbierz w najwygodniejszej dla Ciebie aptece (Wybierz spośród 1700 aptek na terenie całego kraju). Czas realizacji: 24-72godz.
DOZ.pl to konkurencyjne ceny i darmowa dostawa do wybranej apteki! To wygodny i ekonomiczny sposób zakupu produktów Pharmabest.

 

Możesz też skorzystać z opcji : LEKI NA TELEFON z darmową infolinią 800 111 204 lub (42) 613 31 71

ZAPRASZAMY!

 

Zespół Pharmabest

Pharmabest – rozwiązania terapeutyczne oparte o dowody naukowe