Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Stosowanie i mechanizm działania

Dermilen Pharmabest

DERMILEN® krem liposomowy polecany jest do pielę­gnacji skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej, szorstkiej, z tendencją do przesuszenia naskórka, z towarzyszącym świądem i wysypką, również po ekspozycji na drażniące czynniki zewnętrzne. Do stosowania w celu zminimalizo­wania ryzyka nawrotu objawów i zaostrzenia problemów skórnych. Bez ograniczeń wiekowych.

 

Jaki jest mechanizm działania kremu liposomowego DERMILEN® ?

 

  1. Podłoże liposomowe, oleje i śluzy roślinne mają działanie silnie nawilżające i podtrzymują strukturę płaszcza wodnolipidowego, przywracając miękkość skóry.

 

  1. Ekstrakty ze świeżych roślin leczniczych np. nagietka, melisy czy krwawnika w sposób naturalny wpływają na zmniejszenie stanu zapalnego oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry, a także wspomagają jej regenerację.

 

 

  1. Ekstrakty ze świeżych roślin leczniczych np. rokitnika czy jeżówki wzmacniają właściwości obronne skóry i zmniejszają namnażanie mikroorganizmów.

 

  1. Ekstrakty ze świeżych roślin leczniczych np. nagietka czy dziurawca dobrze wpływają na gojenie zmian oraz przywracanie zdrowego wyglądu skóry.

 

DERMILEN® krem liposomowy koi i łagodzi swędzenie i zaczerwienienie, które towarzyszy wielu problemom skórnym. Jest bezpieczny i dobrze tolerowany, zapewnia trwały efekt.

Facebook


x