Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Podwójnie BIOwzmocniony, NATURALNIE skuteczny

DERMILEN® to w 100% naturalny, delikatny krem liposomowy, szczególnie łagodny dla skóry najmłodszych. Zawiera 45% ekstraktów ze świeżych roślin leczniczych, m.in. nagietka, krwawnika, melisy i bratka. Kojące działanie aktywnych składników roślinnych wspomaga olej z rokitnika, bogaty w rzadko występujący w naturze silnie nawilżający kwas palmitynowy Ω7 – niezbędny składnik zdrowej skóry. Olej z otrębów ryżowych dodatkowo delikatnie natłuszcza i nawilża oraz chroni skórę przed promieniowaniem UV.
Działanie kremu liposomowego DERMILEN® jest PODWÓJNIE BIOWZMOCNIONE, ponieważ efekt działania kremu zapewniają:
1. BIOAKTYWNE składniki ekstraktów ze świeżych roślin leczniczych uzupełnionych o dwa oleje (z rokitnika i otrębów ryżowych);
2. BIOAKTYWNE podłoże z liposomów –mikroskopijnych pęcherzyków o strukturze podwójnej warstwy lipidowej, identycznej jak występująca w błonach biologicznych, np. w skórze.

W kremie DERMILEN® zastosowano innowacyjne, BIOAKTYWNE podłoże liposomowe ułatwiające penetrację roślinnych składników BIOAKTYWNYCH, które uwalniane są powoli wspomagając skuteczność pielęgnacyjną kremu. Dzięki formule liposomów składniki osiągają w naskórku stężenie 4-8 razy większe, a w skórze właściwej 9-14 razy większe niż w przypadku tradycyjnych preparatów.
BIOAKTYWNE podłoże liposomowe zapewnia większą skuteczność kremu i wspomaga silny efekt nawodnienia i natłuszczenia wzmacniany dodatkiem BIOAKTYWNYCH olejów i śluzów ze świeżych roślin leczniczych.

Stosowanie i mechanizm działania

Kiedy stosować krem liposomowy Dermilen®?

DERMILEN® krem liposomowy polecany jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej, szorstkiej, z tendencją do przesuszenia naskórka, z towarzyszącym świądem i wysypką, również po ekspozycji na drażniące czynniki zewnętrzne. Do stosowania w celu zminimalizowania ryzyka nawrotu objawów i zaostrzenia problemów skórnych. Bez ograniczeń wiekowych.

Jaki jest mechanizm działania kremu liposomowego DERMILEN® ?

  1. Podłoże liposomowe, oleje i śluzy roślinne mają działanie silnie nawilżające i podtrzymują strukturę płaszcza wodnolipidowego, przywracając miękkość skóry.
  2. Ekstrakty ze świeżych roślin leczniczych np. nagietka, melisy czy krwawnika w sposób naturalny wpływają na zmniejszenie stanu zapalnego oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry, a także wspomagają jej regenerację.
  3. Ekstrakty ze świeżych roślin leczniczych np. rokitnika czy jeżówki wzmacniają właściwości obronne skóry i zmniejszają namnażanie mikroorganizmów.
  4. Ekstrakty ze świeżych roślin leczniczych np. nagietka czy dziurawca dobrze wpływają na gojenie zmian oraz przywracanie zdrowego wyglądu skóry.

DERMILEN® krem liposomowy koi i łagodzi swędzenie i zaczerwienienie, które towarzyszy wielu problemom skórnym. Jest bezpieczny i dobrze tolerowany, zapewnia trwały efekt.