Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Skład kremu liposomowego Dermilen®

Dermilen Pharmabest

Rośliny lecznicze zbierane są w czystym środowisku włoskich Alp zgodnie z zasadami GAP*. Ścisła kontrola gatunków roślin, wysokości, klimatu, procedur prze- twarzania i przechowywania zapewnia maksymalną zawartość składników aktywnych i gwarantuje zgodność między poszczególnymi seriami.

*Good Agricultural Practices (Dobre Praktyki Rolnicze).

 

Sposób użycia kremu liposomowego DERMILEN®: warstwę kremu należy równomiernie rozprowadzić, delikatnie wmasowując w skórę. Stosować kilka razy dziennie. Szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze i ubraniach nieprzyjemnego tłustego fi lmu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Ze względu na naturalne pochodzenie składników, zabarwienie kremu może się różnić. Nie stosować na otwarte rany. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej (15°C-25°C).