Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

PODWÓJNIE BIOWZMOCNIONY, NATURALNIE SKUTECZNY:

DZIAŁANIE KREMU LIPOSOMOWEGO DERMILEN® JEST PODWÓJNIE BIOWZMOCNIONE, PONIEWAŻ EFEKT DZIAŁANIA KREMU ZAPEWNIAJĄ:

 

BIOAKTYWNE składniki ekstraktów ze świeżych roślin leczniczych, uzupełnionych o dwa oleje (z rokitnika i otrębów ryżowych);

 

BIOAKTYWNE podłoże z liposomów – mikroskopijnych pęcherzyków o strukturze podwójnej warstwy lipidowej, identycznej jak występująca w błonach biologicznych, np. w skórze.

ZALETY PODŁOŻA LIPOSOMOWEGO:

 

– Stopniowe dostarczanie substancji aktywnych

– Szybkie i zwiększone wchłanianie

– Większa skuteczność

– Optymalna tolerancja

– Silny efekt nawodnienia/natłuszczenia

– Dzięki formule liposomów substancje aktywne osiągają w naskórku stężenie 4-8 razy większe, a w skórze właściwej 9-14 razy większe niż w przypadku tradycyjnych emulsji

PODWÓJNE, WZAJEMNE BIOAKTYWNE WZMOCNIENIE SKŁADNIKÓW I PODŁOŻA ZAPEWNIA WIĘKSZĄ SKUTECZNOŚĆ KREMU: ŁAGODZENIE ŚWIĄDU, PODRAŻNIENIA, ZACZERWIENIENIA I PIECZENIA, A TAKŻE WIDOCZNY I ODCZUWALNY SILNY EFEKT NAWODNIENIA I NATŁUSZCZENIA.

Bibliografia: Serrano G. et al. Clin Cosmet Investig Dermatol; 8: 591-9; 2015., Campos P.M. et al. Photochem Photobiol; 88(3): 748-52; 2012., Sharma V.K. et al. J Liposome Res; 24: 83-89; 2014.