Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Skóra i problemy skórne

Dermilen Pharmabest

DERMILEN® to w 100% naturalny, delikatny krem lipo­somowy, szczególnie łagodny dla skóry najmłodszych. Zawiera 45% ekstraktów ze świeżych roślin leczniczych, m.in. nagietka, krwawnika, melisy i bratka. Kojące działanie aktywnych składników roślinnych wspomaga olej z rokitnika, bogaty w rzadko występujący w naturze silnie nawilżający kwas palmitynowy Ω7 – niezbędny składnik zdrowej skóry. Olej z otrębów ryżowych dodatkowo delikatnie natłuszcza i nawilża oraz chroni skórę przed promieniowaniem UV.