Dzień dobry,W naszej firmie Pharmabest Sp. z o. o. nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie jasne i zrozumiałe.


Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).


Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r. Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią [tutaj], do czego serdecznie Cię zachęcamy.


RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.Pozdrawiamy,
Zespół Pharmabest sp. z o.o.

Działanie kremu liposomowego

Dermilen Pharmabest

Działanie kremu liposomowego DERMILEN®  jest PODWÓJNIE BIOWZMOCNIONE, ponieważ efekt działania kremu zapewniają:

 

  1. BIOAKTYWNE składniki ekstraktów ze świeżych roślin leczniczych uzupełnionych o dwa oleje (z rokitnika i otrębów ryżowych);
  2. BIOAKTYWNE podłoże z liposomów – mikroskopijnych pęcherzyków o strukturze podwójnej warstwy lipidowej, identycznej jak występująca w błonach biologicznych, np. w skórze.

 

W kremie DERMILEN® zastosowano innowacyjne, BIOAKTYWNE podłoże liposomowe ułatwiające penetrację roślinnych składników BIOAKTYWNYCH, które uwalniane są powoli wspomagając skuteczność pielęgnacyjną kremu. Dzięki formule liposomów składniki osiągają w naskórku stężenie 4-8 razy większe, a w skórze właściwej 9-14 razy większe niż w przypadku tradycyjnych preparatów. BIOAKTYWNE podłoże liposomowe zapewnia większą skuteczność kremu i wspomaga silny efekt nawodnienia i natłuszczenia wzmacniany dodatkiem BIOAKTYWNYCH olejów i śluzów ze świeżych roślin leczniczych.

Facebook


x