Czy jesteś pracownikiem służby zdrowia?

Próbujesz odwiedzić witrynę, która zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla pracowników służby zdrowia i specjalistów branż pokrewnych.

Aby uzyskać dostęp prosimy o potwierdzenie:


Apteki Stacjonarne

Szanowni Państwo,

Aby zapewnić Państwu jak najlepszy  dostęp do naszych produktów, rozpoczęliśmy współpracę z portalem ktomalek.pl. Pozwoli to każdemu odnaleźć produkt w najbliższej aptece. Aby sprawdzić dostępność preparatu naszej firmy, wystarczy:

 1. wejść na podstronę interesującego Państwa produktu (menu górne, zakładka produkty), np. szukając Vivomixx saszetki wchodzimy tu.

2. kliknąć na zielony link pod zdjęciem "Sprawdź dostępność w aptekach" lub w mapkę "pokaż apteki w mojej okolicy", zostaną Państwo przekierowani na portal ktomalek.pl, 

3. jeśli nie wybrali Państwo opcji pobrania automatycznie lokalizacji, wpisać ją ręcznie w polu "wpisz miasto i ulicę",

4. pojawi się lista aptek w okolicy, w których produkt jest dostępny, 

5. zarezerwować i odebrać produkt w dogodnej dla Państwa lokalizacji. UWAGA! Nie wszystkie apteki umożliwiają rezerwację online, informacja dotycząca tej opcji jest widoczna pod nazwą apteki, zachęcamy do upewnienia się telefonicznie o dostępności produktu.

Dodatkowo produkty firmy Pharmabest są dostępne w sieci aptek 'Dbam o Zdrowie' i innych dobrych aptekach. W wyszukiwarce poniżej znajdują się adresy większości aptek, które oferują nasze preparaty. W przypadku, gdy apteka nie ma naszego produktu na stanie jest zobligowana go dla Państwa zamówić.

Obszar wyszukiwania:
Pokaż